SESJA RODZINNA

SESJA RODZINNA SLUPSK

Jest to sesja podczas której moim celem jest uchwycić Waszą bliskość, relację, wspólnie spędzany czas. Zdjęcia wykonujemy w zależności od Waszej wizji. Może być to plener, czyli spacer w parku, nad morzem, na ulubionym placu zabaw. Może być to Wasz ogród czy też sesja wykonana w domu

 • Sesja do 1,5h
 • 20 ujęć w wersji cyfrowej
 • 20 odbitek w ozdobnej teczce
 • do 4 osób na sesji
 • Dodatkowe ujęcie – 35 zł

600 zł

Brzmi to dosyć szablonowo, w praktyce na sesji panuje luz. Nie spoglądam na zegarek, nie pospieszam, daje czas na zapoznanie się, na oswojenie z aparatem, ze mną, która lubi z tym aparatem pofikać to tu, to tam. Poza tym, również mam dzieci i wiem jak to jest, stąd nasze spotkanie traktuję oczywiście, profesjonalnie, ale w żadnym wypadku nie chcę byście się stresowali.

Jak wygląda sesja rodzinna?

Krok I

Zapoznajesz się z moją ofertą, moim stylem fotografowania. Jeżeli poczujesz, że „to to” i ze mną chcesz się spotkać na sesje to wpłacasz zadatek w wysokości 100 zł.

Krok II

Ustalamy wizję sesji. Wizja może być totalnie Twoja, jednak możesz też liczyć na moją pomoc w doborze lokalizacji, stylizacji. Jest to dobry moment na przesyłanie sobie inspiracji i… puszczenie wodzy fantazji.

Krok III

Spotykamy się! Widzisz uśmiechniętą dziewczynę z aparatem w dłoni, która zaraz będzie pstrykać Wam zdjęcia. Jeżeli odczuwasz stres to spokojnie, po chwili on sobie pójdzie, a na jego miejsce przyjdzie pewnego rodzaju ekscytacja! Sesja obejmuje zdjęcia pozowane, ale i takie robione ukradkiem.

Pamiętaj! Najważniejszy jest Twój komfort. Nikt Cię tu nie ocenia, nikt nigdzie nie użyje Twoich zdjęć bez Twojej zgody. Ten czas, te zdjęcia są dla Ciebie, dla Was, a ja jako Wasza fotografka staram się ująć Was najpiękniej jak umiem i zapewnić Wam miłe przeżycie.

Krok IV

Po sesji wracam do domu i robię wstępną selekcję zdjęć. Następnie przesyłam Tobie galerię online i wybierasz 20 zdjęć w ramach pakietu. Możesz wybrać więcej zdjęć w cenie 20 zł za zdjęcie.

Krok V

To tyle jest kroków? A no trochę jest, ale daj mi jeszcze chwilę i otrzymasz efekty naszego spotkania. Teraz, gdy już wybrałaś zdjęcia, które podobają Ci się najbardziej, ja zasiadam do autorskiej obróbki.

Jak wygląda mój styl obrabiania? Z pewnością mogłaś zauważyć, że nie przerysowuję zdjęć. W fotografiach chcę zachować ich życie, ponadczasowość, uczucia. Niektóre fotografie przerabiam w dwóch wersjach, kolorystycznej i czarno-białej (nie jest to extra płatne).

Mój styl fotografowania i przerabiania zdjęć jest pełen ciepła, lubię filmowe kadry, czułość, nutkę tajemniczości.

Na zdjęcia czeka się do 40 dni roboczych.

Krok VI

Zdjęcia przesyłam Ci w elektronicznej wersji na dysku google oraz do pobrania przez mail (jak będzie Ci wygodniej). Niebawem też w Twoje ręce trafią pięknie zapakowane odbitki.

masz pytania?

Możemy się spotkać na kawę, poznać, opowiem Ci więcej o sesji, jak się przygotować. Mogę wziąć przykładowy album i zapoznać Cię z szerszą ofertą, jeżeli chodzi o wydruki. Współpracuję z naprawdę porządną firmą, która z Twoich zdjęć tworzy cudeńka.

Możesz też pisać do mnie na instagramie:

www.instagram.com/kwiatyiaparaty

Sesja rodzinna – kilka informacji

 • Decydując się na sesje klient akceptuje mój styl, percepcję kadru oraz obróbkę graficzną.
 • Standardowy czas oczekiwania wynosi do 40 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć z przesłanej galerii.
 • Ekspresowy odbiór zdjęć (do 5 dni roboczych) +300 zł
 • Dojazd na terenie Słupska w cenie. Powyżej stawka wynosi 1zł/1km.
 • Udział w sesji wiąże się z akceptacją regulaminu i jest jednoznaczny z wpłatą zadatku.
 • W celu rezerwacji terminu pobieram zadatek w wysokości 100 zł.