PANIEŃSKI

FOTOGRAF NA WIECZÓR PANIEŃSKI – CENNIK

Pakiet klasyczny

sesja zdjeciowe na wieczorach panienskich

Pakiet klasyczny polega na prostych ujęciach, wspólnych portretach. Jestem Waszą towarzyszką przez krótki okres czasu.

  • ok. 45 minut sesji
  • 15 ujęć w wersji cyfrowej
  • 15 odbitek w ozdobnej teczce
  • dodatkowe ujęcie – 30 zł

400 zł

Pakiet płyniemy

wieczór panieński fotograf

Tworzę historię z tego dnia, tj. przyjeżdżam jako jedna z pierwszych, fotografuję reakcję przyszłej Panny Młodej, robię Wam ujęcia zarówno pozowane, jak i takie niepozowane. Jestem do Waszej dyspozycji, Waszej inwencji, jednocześnie sama nie skradam Wam zbyt wiele atencji. #towarzyszkafotografka

  • fotograf do 3h
  • 50-100 zdjęć z sesji (pełny reportaż)
  • 50 odbitek 15×23 cm zapakowanych w ozdobne pudełko firmy premium

950 zł

FOTOGRAF NA WIECZÓR PANIEŃSKI – dlaczego warto?

To jeden z lepszych pomysłów. Serio. Obojętnie czy tą fotografką będę ja czy inna dobra dusza, która Was uchwyci w tym dniu, moim zdaniem fotograf na wieczór panieński to totalny must have. Dlaczego?

Nie wiem jak Wy, ale ja tak naprawdę wcale nie mam za dużo zdjęć z moimi przyjaciółkami. A jeszcze jak nas jest więcej? A jeszcze jak jesteśmy starsze? Mamy swoje dorosłe życie, prace, niektóre z nas dzieci i gdzieś w tym życiowym pędzie udało nam się spotkać, aby wspólnie się bawić?

Przeważnie jak mam foty z moimi ziomeczkami, to są to gdzieś jakieś pojedyncze strzały. Ktoś gdzieś nam pstryknął fotę, użyłyśmy samowyzwalacza lub sprawdzałyśmy która ma najdłuższą rękę, aby zrobić dobre selfie.

Poza tym, ja wiem, wynajęcie fotografa to nie są tanie sprawy, aczkolwiek w przypadku panieńskiego wychodzi o tyle bardziej spoko, że robicie sobie wspólną zrzutę i czujecie się potem jak gwiazdy.

To jest moja opinia, jako Angeliny, która jak kiedyś będzie miała swój panieński to też z pewnością wynajmie jakiegoś spoko fotografa! A teraz pokażę kilka zdjęć, które wykonałam na panieńskim, a wy jak uznacie że spoko klimat, lubicie taki styl to napiszcie do mnie maila bądź na insta.

Kilka ujęć z przykładowego fotoreportażu panieńskiego

wieczory panieńskie
fotograf na wieczór panieński

SŁUPSK PANIEŃSKI FOTOGRAF