SESJA KOBIECA

PAKIET CLASSIC

FOTOGRAF SŁUPSK sesja kobieca
 • Sesja do 1 h
 • dwie stylizacje
 • 10 ujęć w wersji cyfrowej
 • 10 odbitek w ozdobnej teczce
 • Dodatkowe ujęcie – 30 zł

350 zł

PAKIET ANGIE

sesja kobieca słupsk
 • Sesja ok. 2 h
 • 3-4 stylizacje
 • ok. 50 ujęć autorskiej obróbki
 • zdjęcia przekazane w ozdobnym pudełku z personalizowanym grawerem

800 zł

Jakie są to sesje?

 • PORTRETOWA
 • SENSUALNA
 • CIĄŻOWA
 • FASHION

Zdjęcia jakie otrzymasz będą ciepłe, tajemnicze, radosne. W trakcie sesji postaramy się ukazać Twoją kobiecość, Twoją czułość, Twoje piękno. Moją rolą jest Tobie w tym pomóc i Cię poprowadzić.

Sesja jest wyjątkowym przeżyciem. Spodziewaj się ciekawych wrażeń.

Jaka jest różnica między pakietami i na który pakiet się zdecydować?


Przy obu ofertach:

– jesteśmy w stałym kontakcie
– wysyłamy sobie inspiracje
– pomagam w doborze miejsca, stylizacji
– ustalamy wizję sesji
– daje szereg wskazówek jak się przygotować do sesji
– możesz mnie pytać o wszystko!

Różnice w pakietach:

– pakiet classic jest ofertą standardową, korzystną budżetowo. Jest to oferta dobra też na pierwszą sesję u fotografa.

– pakiet premium jest ofertą bardziej dopieszczoną. W trakcie sesji jest więcej czasu, przestrzeni na różne wizje. Więcej możliwości pozowania w różnych stylizacjach. Otrzymujesz więcej zdjęć, urozmaiconych w kadry „pomiędzy” (urocze, zabawne, ciekawe, inne). Zdjęcia zapakowane są w ozdobne pudełko z grawerunkiem (wspaniały sposób na przechowywanie zdjęć).

Sesja świetnie nadaje się jako prezent!Sposób płatności:

Rozumiem że sesja to niemały wydatek, inwestycja, stąd możecie rozłożyć płatność na dwie części. Pierwsza jako zaliczka, przy podjęciu decyzji o tym, że „tak chcę sesję!”, a druga część w dniu wykonania sesji.
Zadatek który jest gwarantem rezerwacji terminu wynosi 100 zł.

DECYDUJE SIĘ NA SESJĘ I CO TERAZ?

Krok I

Zapoznajesz się z moją ofertą, moim stylem fotografowania. Jeżeli poczujesz, że „to to” i ze mną chcesz się spotkać na sesje to wpłacasz zadatek w wysokości 100 zł.

Krok II

Ustalamy wizję sesji. Wizja może być totalnie Twoja, jednak możesz też liczyć na moją pomoc w doborze lokalizacji, stylizacji. Jest to dobry moment na przesyłanie sobie inspiracji i… puszczenie wodzy fantazji.

Krok III

Spotykamy się! Widzisz uśmiechniętą dziewczynę z aparatem w dłoni, która zaraz będzie pstrykać Wam zdjęcia. Jeżeli odczuwasz stres to spokojnie, po chwili on sobie pójdzie, a na jego miejsce przyjdzie pewnego rodzaju ekscytacja! Sesja obejmuje zdjęcia pozowane, ale i takie robione ukradkiem.

Pamiętaj! Najważniejszy jest Twój komfort. Nikt Cię tu nie ocenia, nikt nigdzie nie użyje Twoich zdjęć bez Twojej zgody. Ten czas, te zdjęcia są dla Ciebie, dla Was, a ja jako Wasza fotografka staram się ująć Was najpiękniej jak umiem i zapewnić Wam miłe przeżycie.

Krok IV

Po sesji wracam do domu i robię wstępną selekcję zdjęć.
W pakiecie Classic przesyłam Tobie galerię online i wybierasz 10 zdjęć w ramach pakietu. Możesz wybrać więcej zdjęć w cenie 20 zł za zdjęcie.

W pakiecie Angie przesyłam Tobie galerię online i wybierasz 30 zdjęć, resztę dorzucam od siebie. Finalnie otrzymujesz około 50 ujęć.

Krok V

To tyle jest kroków? A no trochę jest, ale daj mi jeszcze chwilę i otrzymasz efekty naszego spotkania. Teraz, gdy już wybrałaś zdjęcia, które podobają Ci się najbardziej, ja zasiadam do autorskiej obróbki.

Jak wygląda mój styl obrabiania? Z pewnością mogłaś zauważyć, że nie przerysowuję zdjęć. Twarz retuszuję delikatnie – usuwam krostki, siniaki, lekkie przebarwienia. Nie zmieniam kształtów ciała. W fotografiach chcę zachować ich życie, ponadczasowość, uczucia. Otrzymujesz zdjęcia w kolorze + kilka w wersji czarno-białej w osobnym folderze (nie jest to dodatkowo płatne).

Mój styl fotografowania i przerabiania zdjęć jest pełen ciepła, lubię filmowe kadry, czułość, nutkę tajemniczości. Posiadam swoje autorskie presety, które dostosowuje indywidualnie pod każde ujęcie w zależności od klimatu.

Na zdjęcia czeka się do 4 tygodni.

Krok VI

Zdjęcia przesyłam Ci w elektronicznej wersji na dysku google oraz do pobrania przez mail (jak będzie Ci wygodniej). Niebawem też w Twoje ręce trafią pięknie zapakowane odbitki.

masz pytania?

Możemy się spotkać na kawę, poznać, opowiem Ci więcej o sesji, jak się przygotować. Mogę wziąć przykładowy album i zapoznać Cię z szerszą ofertą, jeżeli chodzi o wydruki. Współpracuję z naprawdę porządną firmą, która z Twoich zdjęć tworzy cudeńka.

Możesz też pisać do mnie na instagramie:

www.instagram.com/kwiatyiaparaty

Słowo ode mnie:
Długo zastanawiałam się jak zbudować swoją ofertę. Obserwowałam swoje klientki, ich potrzeby i zapytania. Stąd decyzja o dwóch pakietach, prostym i rozbudowanym.
Wzięłam też pod uwagę to, jak ja pracuję, a ja osobiście lubię robić dużo zdjęć. Jak już idę z kimś na sesję to lubię obfotografować swoją modelkę w różnych wersjach, lubię dać Tobie czas, abyś mogła się otworzyć, wyluzować. W trakcie sesji rozmawiamy, poznajemy się, śmiejemy i tak właśnie powstają zdjęcia, do których będziesz wracać po latach.
Sesja, jakby nie patrzeć, jest na swój sposób wyjątkowym przeżyciem i ja Ci w tym przeżyciu towarzyszę, robiąc wszystko, abyś poczuła się pięknie i była zadowolona z efektów.

Spodziewaj się ciekawych wrażeń.