sesja nad morzem – mama i córka

O przepięknej relacji matki i córki, o bliskości, o prowadzeniu przez życie i pokazywaniu jego barw. Na taką magiczną sesję dziś Was zapraszam.

niezwykła rola matki

Tego dnia miałyśmy wielkie szczęście do pogody, do przyjemnego zachodu słońca, ciepłego powietrza. Cudownie fotografowało mi się Rachel i jej córeczkę Tamarę, bo są to mi bardzo bliskie osoby.

Mogłam spoglądać na ich relację, na bliskość.

Uchwycić macierzyństwo. Rolę matki, która prowadzi, pokazuje, towarzyszy. Jest tuż obok. Wspaniała, lecz bardzo wymagająca rola. Codzienne gesty, starania, obecność.

Rachel, czyli siła i uśmiech

Jestem absolutnie zakochana w tych zdjęciach, w szczerym uśmiechu Rachel, który niemalże słyszę, gdy przeglądam zdjęcia 💫.

Jest przepiękną kobietą i przy tym bardzo silną, walczącą o swoje. Jako jej ziomeczka uczyłam się od niej asertywności, umiejętności stawiania granic, wyrażania swojego zdania. Patrzyłam i patrzę na nią z podziwem, mam nadzieje że zdjęcia to oddają.

Tamara dwuletnia modelka

Cóż, trzeba przyznać, że tego dnia miałam szczęście nie tylko do pięknego zachodu, ale i do modelek. Piękne kobietki, dziękuję Wam za zaufanie i możliwość uwiecznienia Waszych pięknych emocji.


***

Droga internautko/drogi internauto,
jeżeli zawiesiłaś/eś oko na dłużej, spodobały Ci się moje prace, będę bardzo wdzięczna za pozostawiony po Twoim zadowoleniu ślad (np. komentarz, które zdjęcie jest wg Ciebie najlepsze). Bardzo też zapraszam na mój instagram, gdzie publikuję swoje prace i pokazuję zaplecze tego, jak działam.
A może i Tobie marzy się sesja? Przejrzyj sobie jak pracuję, jak fotografuję, czy podoba Ci się mój styl i pisz! Coś poczarujemy. 🙂

fotografuję nie tylko w Słupsku!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *