Sesja kobieca na plaży w Orzechowie

Jaka jest sesja kobieca? Sesja kobieca ma pokazać Twoje piękno, wewnętrzne i zewnętrze. Na sesji skupiamy się na tym, jaka jesteś. Co jest w Tobie wyjątkowe. To chwila tylko dla Ciebie. To Twoja pamiątka. Obejrzyj galerię zdjęć z sesji we wpisie.

Sesja kobieca z Gabi

Chciałam by było widać, ile kryje w sobie piękna. Delikatność, tajemniczość, wolność, seksapil, szczypta dzikości, młodość i dojrzałość. Wszystko tak pięknie współgrające ze sobą.
Można to dostrzec w jej spojrzeniu, w jej ruchach, w bijącej od niej energii.
Cieszę się, że mogłam to uchwycić.

Jesteś dla mnie niezwykła.

Wersja czarno-biała

W związku z tym, że uwielbiam kolor, ale mam też słabość do czerni i bieli to zdjęcia oddaję w dwóch wersjach kolorystycznych: kolorowe oraz czarno-białe. Lubię to urozmaicenie, czuję że sesja jest wtedy dopełniona.

Marzysz o sesji kobiecej?

Na sesji pomagam pozować, zostawiam przestrzeń dla Ciebie, ale również nawiguję. Jestem Twoją towarzyszką, która pragnie uchwycić Cię najpiękniej jak umie.

Dlaczego warto zrobić sobie sesję kobiecą

Sesja kobieca jest wspaniałym prezentem dla samej siebie lub dla bliskiej Ci kobiety. To czas, gdy w 100% skupiamy się na Tobie i na tym co jest w Tobie najpiękniejsze. Zdarza się, że kobiety nie do końca w siebie wierzą lub wątpią, że jest w nich coś pięknego – a to nieprawda. Wierz mi, że ja jako fotografka potrafię dostrzec w Tobie to piękno i to moja misja oraz wewnętrzny cel, aby udowodnić Ci, że jesteś piękną kobietą. Twoje piękno podkreślam poprzez zdjęcia, które wykonuję. Chodź i sama się przekonaj.

Co zyskasz?

  • piękne, niepowtarzalne zdjęcia
  • artystyczne kadry
  • zdjęcia w dwóch wersjach kolorystycznych
  • zdjęcia najwyższej jakości wykonane profesjonalnym aparatem
  • zabezpieczenie zdjęć przez rok czasu
  • odbitki w pięknej oprawie

Na koniec dodatkowo! Nowość!

Możemy nakręcić krótkie kobiece video, rolkę – którą możesz wrzucić na social media, ale nie musisz. To wciąż pamiątka tylko i wyłącznie dla Ciebie, Ty zaś decydujesz czy chcesz się nią pochwalić. 🙂

Sprawdź moją ofertę:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *