Ślub w Dolinie Charlotty: Kinga & Oliwier

W czerwcu miałam przyjemność fotografować ślub Kingi i Oliwiera. Oficjalne „tak” powiedzieli sobie w Urzędzie Stanu Cywilnego w Słupsku, zaś przyjęcie odbyło się w Dolinie Charlotty. Kto był w Dolinie Charlotty ten wie, że jest tam absolutnie przepięknie. Jeszcze dołożyć tam zakochanych w sobie nowożeńców, najbliższą rodzinę oraz uroczy wystrój – udany ślub gwarantowany. Zapraszam Was na fragment reportażu z tego dnia.

Reportaż ślubny – ślub w Słupsku

Ślub w Dolinie Charlotty, czyli czas na wesele…

i piękne zdjęcia! 🙂

Sesja grupowa, czyli stały element ślubu

W trakcie ślubu wydzielamy czas na zdjęcia z gośćmi. Nie wszyscy są fanami, jednak warto się poświęcić, aby mieć pamiątkowe ujęcia z bliskimi, zwłaszcza, że nie ze wszystkimi spotykamy się tak często i w tak licznym gronie.

Plusem takiego panelu zdjęciowego jest to, że goście również robią wtedy zdjęcia (nie bronię tego) i dzięki temu resztę wesela poświęcają na zabawę, zamiast na skupianiu się, aby zrobić zdjęcie z bliskimi.

Kadry „pomiędzy”

Mini sesja dla Pary Młodej w dniu ślubu

Praktycznie na każdym ślubie staram się zabrać Parę Młodą na mini sesję trwającą około 20 minut. Staram się nie zabierać nowożeńcom zbyt wiele czasu, ponieważ wiem, jak cenne są chwile z tego dnia. W ciągu tych kilku minut jestem w stanie wyczarować Wam kilka pięknych portretów. Zobaczcie sami!

Dużym plusem jest przepiękne otoczenie Doliny Charlotty i masa możliwości na sesję zdjęciową. Tego dnia była piękna pogoda i choć fotografowałam w jeszcze dosyć ostrym słońcu to wciąż była przestrzeń na kombinowanie z aparatem.

Pan Młody też dał się przekonać do zdjęcia!

Czas na tort weselny!

Podsumowując – dziękuję za wybór mnie na swojego fotografa ślubnego

To dla mnie zawsze zaszczyt móc fotografować ten ważny dzień. W każde swoje zlecenie wkładam całe swoje serce, maksimum skupienia i robię wszystko, byście byli zadowoleni w efektu finalnego.

Jeżeli szukasz fotografa ślubnego w Słupsku, ale i również w innych częściach Polski (czy świata) to zapraszam do kontaktu!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *