WOŚP 2023 – zdjęcia ze Słupska

Wspaniałe wydarzenie, wspaniali ludzie i szczytny cel. Przedstawiam Wam fotorelację moim okiem z WOŚPu 2023 w Słupsku. To był prawdziwy zaszczyt i piękne emocje dla mnie jako fotografki.

FOTOGRAFIA EVENTOWA Z WIELKIEJ ORKIERSTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2023 W SŁUPSKU

Tego dnia w Słupsku działo się naprawdę dużo i z aparatem musiałam (i chciałam!) być praktycznie wszędzie. Obskoczyłam kilka eventów, m.in. koncerty, występy taneczne, warsztaty dla dzieci organizowane w Hali Gryfii. Kolejne wydarzenia organizowane w Galerii handlowej Jantar oraz występy i światełko do nieba w Szkole Podstawowej w Kobylnicy. Jednocześnie nie chciałam pominąć dzielnych wolontariuszy, którzy w dosyć kiepską pogodę działali na terenie Słupska.

Jako fotografka dołożyłam wszelkich starań, aby zdjęcia oddały niezwykły charakter tego wydarzenia i serca, które zostało włożone w każdy występ. Jednocześnie stanęłam na wysokości zadania, aby zdjęcia przerobić i przesłać organizatorom błyskawicznie, co przy tego typu wydarzeniach jest kluczowe. To była piękna, żywa i wyjątkowa współpraca.

Fotografia eventowa Słupsk

Działając na słupskim rynku fotografuję różnego rodzaju wydarzenia, zarówno dla małych firm (otwarcie, urodziny), jak i większych organizacji (konferencje, wystawy, występy, wydarzenia kulturalne, spektakle teatralne). Jako fotografka nauczyłam się pracy w różnych warunkach oświetleniowych. Posiadam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny (Canon R6), który wraz z odpowiednimi obiektywami z niską przysłoną pozwalają mi pracować w każdym oświetleniu, bez potrzeby używania lampy błyskowej (w niektórych warunkach używanie lampy błyskowej jest niestosowne).
Potrafię robić ujęcia niezauważona, uchwycać wydarzenia w sposób ciekawy, inspirujący, zachęcający do oglądania.

Od lat działam na social mediach, zwłaszcza na instagramie. Wiem jak przyciągnąć uwagę widza poprzez fotografie oraz często za zgodą firmy dla której pracuje, dodatkowo tworzę materiał na Relacje (instagram&facebook).

Wiem jak dobrze wykorzystać materiał, który tworzę dla danej firmy.

Podczas 31 finału WOŚP słupski sztab uzbierał: 260 100, 33 zł. Brawo Słupsk za świetną energię!

Jeżeli szukasz fotografa, który uchwyci wydarzenie w ciekawy sposób to skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów. Działam na terenie Słupska, jednak z chęcią dojadę w inne zakątki Polski (a może i świata?).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *