Absolutnie przepiękna rocznica ślubu w Bereli

Gdy zadzwoniła do mnie Patka ze swoją wizją rocznicy ślubu to poczułam niemałą falę ekscytacji. Plener, styl włoski, kolory fuksji i mięty. Oczyma wyobraźni już to widziałam i wiedziałam, że będzie absolutnie przepięknie. Wiedziałam, że chcę to sfotografować! Zapraszam do wpisu, jeżeli jesteście ciekawi, jak to wypadło.

Berela w plenerze – wizja, dress code, motyw przewodni

Jeżeli jest tutaj osoba, która planuje swój ślub, to na wstępie polecę Tobie śmiałe mówienie o swojej wizji, o swoich potrzebach, o tym na czym Ci zależy. Warto o tym mówić jeszcze ZANIM podpiszesz umowę i wpłacisz zadatek, by mieć pewność, że usługodawca z którym podejmiesz współprace nadaje z Tobą na tych samych falach.

To co zaimponowało mi w Patce, to że ona wiedziała czego chce i mówiła o tym wprost. Ja natomiast wszystko skrupulatnie sobie spisywałam, aby być jak najlepiej przygotowaną na ten dzień. Wiedziałam jaki efekt chcemy otrzymać na zdjęciach (klimatyczne i spontaniczne ujęcia, uchwycenie radości i piękna tego przyjęcia). Mam taką zasadę, że za każdym razem, gdy wykonuję reportaż, staram się rozwalić system i przewyższyć oczekiwania. Po prostu zawsze daję z siebie 100%. Tak było też w tym przypadku.

Reportaż ślubny Berela

  • Miejsce: ogród w Domu Weselnym Berela
  • Data: 14.08.2023
  • Ilość osób: ok. 40
  • Motyw: styl włoski, romantyczno-towarzyska impreza rocznicowa
  • Kolory dominujące: fuksja i mięta
  • Dresscode: pastele i beże
  • Atrakcje: słodki stół, zabytkowy samochód, drinkbar, rollbar, tort, fotobudka 360, zimne ognie, fotele, leżaki – liczne udogodnienia
przepiękny ślub w bereli
ślub w plenerze Berela Słupsk

A pogoda? Też zamówiona?

Nie będę ukrywała, że przy tego typu imprezie pogoda odgrywa istotną rolę, aczkolwiek pomimo lekkiego stresu było absolutnie przepięknie! Można rzec, że tego popołudnia Włochy zawitały do Polski. Co jakby padało? Obsługa była na to przygotowana, aby przenieść imprezę, na szczęście jednak nie było takiej potrzeby.

Swoją drogą, jako fotografka która podpatruje z boku, jestem pełna podziwu do organizacji pracy w Bereli, do takiej dokładności, a także zwracania uwagi na szczegóły. Myślę, że dzięki zaangażowaniu zespołu oraz świadomości obecnych trendów, potrafią osiągnąć zamierzony efekt, który wyraźnie widzę w kadrach. (poza tym pracują tam naprawdę fajni ludzie!)

Rocznica ślubu w Bereli – galeria zdjęć

To co, jedziemy z tym!

Patrycja&Rafał w moim obiektywie

Nie mogło zabraknąć mini sesji we dwoje. To taki moment, kiedy na chwilę odłączamy się od wszystkich by mieć pamiątkowe zdjęcia tylko dla siebie. Uciekamy dosłownie na 15-30 minut. Nie trzeba się niczym przejmować, ja nawiguję i pomagam w ustawieniach.

Fotografowałam w pięknym otoczeniu Bereli. Na terenie tym jest masa pięknych zakamarków do zdjęć, które zamierzałam wykorzystać, bawiąc się formą i klimatem.

Angelina… to wszystko w te pół h niecałe? Sama teraz się sobie dziwię jak dodaje te zdjęcia, ale faktycznie! Jeszcze jak trafię na parę, która lubi i chce zdjęć to…

Czas wracać na imprezę!

Social media usługodawców:

Podsumowując, była to (powtórzę!) absolutnie przepiękna realizacja. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam być jej częścią i złapać 5 rocznicę ślubu Patrycji i Rafała w kadrze. Jedzenie było przepyszne, pogoda niesamowita, a usługodawcy spisali się na medal.

Warto spełniać swoje marzenia, właśnie dla takich przeżyć i wyjątkowych wspomnień.

Dziękuję, że mogłam to uwiecznić.

Jesteś zainteresowana/y współpracą? Napisz do mnie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *