Sesja kobieca na plaży w Ustce

Lato to idealny moment na sesję kobiecą na plaży. Ciepłe wieczory, przepiękne zachody słońca i otulające światło. Takie zdjęcia cieszą oko na lata, a jeżeli jeszcze do torby zapakujemy pozytywne nastawienie to efekt gwarantowany! Przejdź do wpisu, aby zobaczyć jak wypadła kobieca sesja z Jagodą!

Sesja kobieca na plaży – galeria

Sesja zdjęciowa jest wyjątkowym przeżyciem. Wiążą się z tym przeróżne emocje takie jak ekscytacja, radość, ale też zdenerwowanie jak to będzie wyglądało. Czy dobrze wypadnę? Mogę Cię uspokoić – sesję przeprowadzam w miłej atmosferze, robię wszystko abyś poczuła się lekko, pewnie i pięknie. Cały czas nawiguję i podpowiadam. Twoim zadaniem jest myśleć o sobie dobrze i pozytywnie się nastawić, a przede wszystkim uznać za fakt, że jesteś piękną kobietą.

fotograf słupsk sesja kobieca

sesja kobieca na plaży w wersji retro

Praca fotografa to nie tylko pstryknięcie fotek i hej! Wbrew pozorom najwięcej pracy spędza się przed komputerem przy pracy na zdjęciach (oraz czas poświęcony przed sesją na przygotowania, konsultacje, tworzenie wizji). Oddając modelce materiał staram się, aby była ona nasycona tym co otrzyma. Oddaję wersję w kolorze oraz w czerni i bieli, do której mam słabość. Ponadto czasem lubię dodatkowo pobawić się i wywoływać zdjęcia w różnych kolorach, co pozwala uzyskać filmowy efekt.

„Też chcę taką sesję!”

  • Podobają Ci się sesje kobiece na plaży?
  • Chciałabyś zrobić coś dla siebie?
  • Zdarzało Ci się o tym pomyśleć, ale miałaś obawy?

Spokojnie, nie Ty jedna! Mogę Ci jednak zdradzić, że każda klientka, która decyduje się na sesje, finalnie jest zadowolona z siebie, ze zdjęć. Jest to coś, na czym szczególnie mi zależy jako fotografce.

Sprawdź moją ofertę i inne przykładowe zdjęcia które wykonałam, wybierz interesujący Cię pakiet i działamy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *