Hip hop w teatrze IV edycja

Halo Słupsk! Czy wy wiecie, jakie wspaniałe akcje się u Was dzieją? Dzisiaj pędzę do Was, aby przedstawić Wam projekt, który jest finansowany ze środków budżetu partycypacyjnego miasta Słupsk. Niesamowity, ze świetną energią, przekazem. O co w nim chodzi?

Projekt Hip Hop w Teatrze

Do kogo jest skierowany? Do wszystkich tancerzy z pasją, z chęcią wyrażenia siebie na prawdziwej scenie (w tym wypadku w Polskiej Filharmonii Sinfonica Baltica w Słupsku), którzy poruszają się w technice street dance.
Jednym z celów projektu jest wprowadzenie tej techniki na scenę teatru, danie możliwości wypowiedzenia się artystom i dzielenia swoimi doświadczeniami.

Warsztaty taneczne

Jest to też świetna okazja do nabycia wiedzy od wspaniałych artystów – choreografów, aktorów i performerów, którzy dokonywali absolutnie niesamowitych rzeczy. W tym roku byli to: Jacek Owczarek, Bartosz Bandura oraz Małgorzata Haduch. Wielogodzinne warsztaty z tymi artystami były kompletnie darmowe i obfite w naukę.

Hipnotyzujące spektakle

Bardzo gorąco polecam Wam zajrzeć na ich stronę na facebooku i polować na kolejną okazję. Nie tylko, aby wystąpić, ale również czerpać od nich tę wspaniałą energię. Spektakle były naprawdę niesamowite, mocne, hipnotyzujące. Wielkie, wielkie brawa dla twórców, dla organizatorów, dla Marcina Bilendy, który podtrzymuje te pasję w Słupsku oraz na arenie całej Polski. Jakby nie patrzeć, potrafi zrzeszyć artystów z różnych części kraju.

Jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się, że mogłam tam być. Nie mam tylu ujęć, ile bym chciała, ale nie odpuszczę za rok!

A wy jak chcecie się zgłaszać – to sprawdzajcie. Niebawem ogłoszą V edycję.

Na koniec film, jest to taki delikatny smaczek. Nie ma tutaj wszystkich ekip, duetów, aczkolwiek mam nadzieje, że się trochę zarazicie energią i zechcecie w przyszłym roku przyjść i zobaczyć na żywo! 😉

A ja do tego czasu może już będę miała lepszy aparat!
o którym marzę i śnię – kibicujcie 😛

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *