Jesienna sesja ciążowa dla par

Jesienna aura sprzyja pięknym ujęciom! Pełne barw parki, magiczne lasy i wpleciona pomiędzy naturę miłość. Jesień to dobry czas na sesje w plenerze. Pogoda potrafi zaskoczyć i moim zdaniem nie należy się jej bać. Wykorzystać urok, zabrać ze sobą ulubiony sweter, bliską osobę i ciepłą kawę. Tym sposobem możecie urozmaicić sobie październikowe popołudnie, obdarowując siebie czułością i wspaniałą pamiątką pod postacią wyjątkowych zdjęć.

Jesienna sesja w plenerze

W tej pięknej sesji brali udział Karola i Oskar oraz ja, w roli fotografa. Sesję wykonaliśmy w parku w Słupsku przy ulicy Małcużyńskiego.

Planujesz sesję jesienią? Zobacz przykładowe ujęcia

Z pewnością jest to wyjątkowa sesja. Cechuje się niepowtarzalnym klimatem, możliwością zabawy z kolorami, światłem czy chociażby z pogodą. Nawet w deszczu mogą powstać wspaniałe kadry, rodem jak z filmu (pocałunek w deszczu, taniec w deszczu). Jesień jest bogata w naturalne dobrodziejstwa, takie jak magicznie prezentujący się las, park mieniący się barwami (czerwienie, fiolety, zielenie, żółcie).

Pozwólcie sobie na chwilę luzu, na chwilę bliskości, zabawy. Miłości i śmiechu. Uchwyćmy to w kadrze.

Jak przygotować się do jesiennej sesji

Ja osobiście przepadłam w tym klimacie. Zanim udałam się na sesję to wybrałam się sama na spacer po parku w poszukiwaniu ulubionych miejsc na ujęcia. „I tu, i tu!” obchodziłam zachwycona, a park wierzcie mi, jest naprawdę niewielki. Niewielki, lecz niezwykle uroczy.

Zrobiłam przykładowe zdjęcia miejsc, krzewów, kolorów, jakie będą na zdjęciach i przesłałam je swoim klientom. Ustaliliśmy co ubrać, Karola podsyłała mi swoje stylizacje. Przez cały czas starałam się ich pozytywnie nastroić, bo to właśnie dobre samopoczucie na zdjęciach wychodzi najpiękniej! To jak się czujecie, a mi zależy, abyście tego dnia czuli się wyjątkowo.

Folder „zdjęcia extra”

W ofercie znajdziecie pakiety z określoną ilością zdjęć. Jednakże mam taką przypadłość, że poza zdjęciami które wysyłam Wam w ramach usługi to dorzucam od siebie folder extra. Znajdziecie w nim zdjęcia z obróbką w czerni i bieli, zdjęcia bardziej w klimacie retro oraz kadry takie „pomiędzy”. Kadry czułe, których być może sami byście nie wybrali, ale ja Wam je przesyłam, by dopełnić historię o Was.

Co sądzicie o sesji jesiennej?

Jak wrażenia? Które zdjęcia spodobały Wam się najbardziej? Czy też uwielbiacie ten niezwykły, jesienny klimat? Możecie napisać w komentarzu. Ofertę sesji miłosnej znajdziecie w linku poniżej, a ja zapraszam Was do kontaktu! Z przyjemnością wymyślę dla Was coś wyjątkowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *