Fotografia sensualna – zmysłowa kobieca sesja

Sesja sensualna inaczej zmysłowa. W takiej sesji najważniejsza jest kobieta, jej delikatność, jej piękno. Fotograf stara się podkreślić w kobiecie wszystko to, co w niej najpiękniejsze, co się w niej skrywa. Począwszy od spojrzenia, lekkiej zadumy, jej twarzy, jej ciała, rozwianych włosów.

Zdjęcia są delikatne, zmysłowe, seksowne, ale tak ze smakiem. Są w nich emocje, jest tajemnica, jest odkrywanie siebie.

Bardzo ważne jest co czuje modelka, dlatego staram się, abyś na spotkaniu ze mną czuła się swobodnie, dobrze. Dodaję Ci pewności siebie, pomagam się otworzyć, rozśmieszam. Jeżeli nie potrafisz pozować, to spokojnie, nikt takich umiejętności od Ciebie nie wymaga. Ja Cię poprowadzę.

Jak wygląda sesja sensualna?

PRZED SESJĄ

1. Ustalenie wizji

Gdy zdecydujesz się już na sesję sensualną i zarezerwujesz termin, to zanim się spotkamy to ustalamy wizję. Rozmawiamy – co lubisz, może masz już jakieś swoje pomysły, może coś się Tobie marzy? Możesz również liczyć na moją pomoc. Przedstawiam Ci przykładowe miejsca, gdzie mogłabyś się poczuć swobodnie i mieć piękne ujęcia.

Wysyłamy sobie inspiracje. Przykładowe zdjęcia sensualne. Ustalamy który klimat podoba Ci się najbardziej i jaki obieramy kierunek.

2. Ustalenie co ubrać, jak się wyszykować

Gdy już wiemy mniej więcej, jaka jest wizja, jakie zdjęcia chcemy zrobić to dobieramy stylizacje. Na sesji, w zależności od pakietu, możesz mieć więcej stylówek. Z mojego doświadczenia, gdy idę na sesję z kobietami, to każda lubi mieć w torbie zapakowane kilka opcji. Lubimy się trochę poprzebierać i mieć sesje w kilku wersjach. To całkiem niezły fun i urozmaicenie sesji!

Rozmawiamy o makijażu, o włosach i ogólnych przygotowaniach.

Wszystko na luzie i bez spiny. Te zdjęcia będą dla Ciebie, więc głównym celem rozmów, przygotowań jest to – abyś czuła się po prostu dobrze.

W DNIU SESJI

1. Poznajemy się

Nadchodzi TEN dzień! Spotykamy się. Widzisz uśmiechniętą dziewczynę z aparatem. To ja. Rozmawiamy sobie na luźno, jeszcze raz mówię Ci, jak to wszystko będzie wyglądało. Poznajemy się.

2. Prowadzę Cię i pokazuję gdzie zrobimy ujęcia

Prowadzę Cię, pokazuję gdzie stanąć, jak zapozować. Często przy tym gestykuluję i sama przystaję, aby pokazać Ci jak mniej więcej się ustawić. Nawiguję Cię, ale też nie do przesady, nie chcę byś się czuła sztucznie.

Dla mnie, jako fotografa, ważna jest również Twoja naturalność, Twoja osoba. I choć na początku czuć lekkie spięcie – to normalne! wszak niecodziennie robi się zdjęcia – to dlatego daję więcej czasu, nie spoglądam na zegarek, bo wiem, że po chwili to spięcie zniknie, a Ty się rozkręcisz i nastukamy wiele pięknych fot!

3. Pojawia się ekscytacja, ciekawość! Co tam wyszło! Kiedy dostanę zdjęcia?

Pokazuję Ci na aparacie parę ujęć. Jesteśmy trochę zmęczone, ale mega szczęśliwe! Sesja zdjęciowa to niezłe przeżycie. Ja również się wczuwam, w trakcie sesji staram się o Ciebie zadbać, daję Ci mnóstwo energii, daję trochę takiego kopa pewności siebie.

Mówię Ci kiedy możesz spodziewać się zdjęć i co teraz.

W pierwszej kolejności dostaniesz galerię zdjęć do wyboru, a jak już wybierzesz swoje ulubione zdjęcia z pakietu to ja zabieram się za post-produkcję (czyli przerabianie zdjęć).

JAK OTRZYMASZ ZDJĘCIA Z SESJI SENSUALNEJ

Otrzymujesz dostęp do folderu na dysku google, a następnie wybierasz które zdjęcia wywołujemy.

Staram się o piękną oprawę zdjęć. Korzystam z usług firmy premium, jaką jest Crystal Albums. Z Twoich zdjęć możemy stworzyć fotoobraz, który ozdobi Twoją sypialnie, możesz podarować w prezencie drugiej połówce w ozdobnym pudełku z grawerunkiem. Możesz też zachować odbitki dla siebie lub zlecić mi wykonanie albumu.

Celowo wrzuciłam do pakietu odbitki, aby zdjęcia nie przepadły gdzieś na wirtualnych dyskach. Abyś miała namacalny dowód swojego przeżycia i żebyś mogła wrócić do tych zdjęć za kilka lat.

A wierz mi, jest to bezcenne uczucie.

MARZYSZ O TAKIEJ SESJI SENSUALNEJ?

Zajrzyj do mojej oferty i napisz do mnie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *