miłość w ramce, poproszę

Dzisiaj zapraszam Was na zdjęcia pewnej uroczej pary. Pary, którą znam i bardzo lubię. Sesję wykonałam im w romantycznym klimacie, pragnąc uchwycić ich czułość, wyjątkowość i piękno, które bezapelacyjnie dostrzegam. Dziękuję za zgodę do publikacji!

Przed Państwem, Miriam i Kuba

it is all about love

To jest po prostu niewiarygodne. Możesz człowieka ustawiać jak chcesz, możesz powiedzieć przesuń się w prawo, wychyl podbródek, wysuń nogę lekko do przodu, tymczasem najpiękniej wychodzą wtedy, gdy… gdy czuć ich. Gdy widać ICH.

Patrzę na nich i po prostu nie wierzę w to, jak pięknie wyglądają na tym zdjęciu. Najlepsze jest to, że to nie jest udawane. (miłości chyba nie da się udawać?) Liście akurat spadały z drzew, co tworzyło bajkowy klimat, czarowało swoją ulotnością. Zaczarowało ją, na te kilka sekund. To była zaczarowana wersja Miri. A on? Oczarowany jej pięknem.

Widziałam to przez całą sesję. Jak na nią patrzy. To był dla mnie ogromny zaszczyt móc to uchwycić. Móc uchwycić właśnie ten zachwyt. To uczucie. Tamten moment. Ot zwykłe popołudnie.

mężczyźni mówią, że nie potrafią pozować

a ja uważam inaczej, robicie to o wiele lepiej niż myślicie

To już kolejny raz, kiedy robię zdjęcia parze zakochanych. Przeważnie kobieta ma jakąś wizję, przegląda Pinteresta, ma kilka inspiracji zapisanych w telefonie, a on idzie, żeby ona była szczęśliwa. Na początku każdy potrzebuje czasu, aby oswoić się z tym, że jest fotografowany/a. Ja również muszę się przyjrzeć, przełamać te pierwsze lody, by później móc złapać w kadrze uczucia. Wbrew pozorom Panom naprawdę dobrze wychodzi pozowanie, nie myślą aż zanadto jak ma wyglądać ich noga (przez co łatwiej im się stoi?!). Mało tego, potrafią szybciej się przełamać, rozkręcają się, wprowadzają luz. A ja jestem pod wrażeniem, bo wychodzą z inicjatywą. Mówię całkiem serio. Zatem Panowie, wy naprawdę pozujecie lepiej niż myślicie. (Panie rzecz jasna też! wystarczy spojrzeć na zdjęcia)

a tu trochę poszalałam z kolorami

Na sam koniec dodam, że uwielbiam styl Miri. Ona to wie, bo już nie raz jej to mówiłam. Uwielbiam jej dbałość o szczegóły, to z jaką dbałością wykonuje swój makijaż, jaką ma w sobie klasę. Jest to naprawdę bardzo mądra i piękna kobieta. Cieszę się, że mogłam to uchwycić w swoim obiektywie. Jest to dla mnie zjawiskowe.

Ty jesteś zjawiskowa.

Social Media / kontaktc

Chciałabym zaprosić Was na swoje social media, mianowicie na instagram, gdzie publikuję ciekawe relacje oraz facebook, który powolutku rozkręcam.

Kontakt: angelinakreft@gmail.com

A jak macie czas i chęć, to zostawcie po sobie ślad w komentarzu. 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *