sensualnie, delikatnie, z pazurem

Zostawiam Was dzisiaj z kilkoma ujęciami Pauliny, modelki, którą miałam przyjemność fotografować podczas warsztatów sensualnych organizowanych przez fototeam w Szczecinie. Były to dla mnie bardzo ekscytujące warsztaty!

warsztaty z Tomaszem Zienkiewiczem

Jak tylko zobaczyłam relację u Tomka Zienkiewicza, że w styczniu będzie prowadził warsztaty sensualne, od razu wiedziałam jaki zrobię sobie prezent pod choinkę. Obserwuję jego twórczość, słucham jego audycji, wiedziałam, że jak tam pójdę, to będę się uczyć od jednego z najlepszych fotografów.

I faktycznie się nie zawiodłam. Fotograf podzielił się z nami trikami, pokazał na co zwracać szczególną uwagę, podpatrywał jak sobie radzimy na sesji.

A nie było to takie proste! Fotografia sensualna jest trudna, powiem to wprost. Trzeba zadbać o każdy szczegół, trzeba zrobić takie zdjęcia, aby modelka się sobie podobała, aby się ze sobą dobrze czuła. Poprowadzić ją, wydobyć emocje, uczucia.

sensualna

Co było dla mnie najtrudniejsze w tej sesji?

Mam już na swoim koncie kilka sesji sensualnych, jednak jak dotąd każda z nich odbywała się albo u klientki, w jej sypialni, gdzie czuła się naturalnie i komfortowo, albo w plenerze, gdzie pierw robiłyśmy kilka zwykłych zdjęć, a następnie stopniowo, gdy modelka czuła się pewniej, mogłyśmy przejść do ciut odważniejszych ujęć.

Byłam z modelką sam na sam, mogłyśmy się zapoznać, nawiązać relacje, pożartować. Na warsztatach było inaczej, tutaj od razu przeszliśmy do rzeczy, bo wraz ze mną, na sali było jeszcze 8 innych fotografów. Każdy miał chwilę na parę ujęć i zamiana. Powiem Wam, że czułam lekką adrenalinkę, ale po to właśnie tam poszłam. Po wyzwanie, po przełamanie strachu, po naukę pracy w różnych warunkach oraz oczywiście, po wiedzę.

I dzielę się teraz efektami z Wami. Niebawem wrzucę kolejny post, z drugą modelką, a teraz zapraszam Was do oglądania!

social media

Na sam koniec, klasycznie, zostawiam Was z linkami do SM.

Angie! Chce takie zdjęcia!

Jeżeli marzą Ci się takie zdjęcia, może chcesz je podarować komuś (sobie) w prezencie, to wiesz gdzie mnie szukać!

Kontakt do mnie: angelinakreft@gmail.com
Bądź zachęcam do pisania wiadomości na instagramie!

One Comment

  1. Pingback:sesja sensualna – dlaczego warto taką zrobić? – Angie Photostory

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *