sesja sensualna – dlaczego warto taką zrobić?

Jest coś magicznego w sesjach zdjęciowych. To taki moment, kiedy dla fotografa stajesz się najpiękniejszym okazem, skupia się na wszystkich Twoich atutach, widzi to, doszukuje, wypełnia tym kadr. Sukcesem jest, jeżeli i Ty na tę chwilę pozwolisz sobie zapomnieć o wszelkich kompleksach i pozwolisz sobie być sobą, być piękną. No bo czemu nie?

Widać to wtedy również w oczach, w spojrzeniu, w każdym geście.

To takie przyjemne się uwolnić, czuć się piękną, być świadomą swojego ciała. Ono jest okej, naprawdę.

Sesja sensualna jest intymniejsza. Widać więcej Twojego ciała, widać więcej Ciebie. Na ten moment zrzucasz z siebie bluzy, swetry, ulubioną kieckę i zostajesz w bieliźnie. Pytanie dla kogo?

Uważam że po części dla siebie. Takie jest moje ciało. Jest piękne. Jest delikatne. Jest dzielne. Możesz pokazać swój pazur, możesz pokazać swój charakter, a możesz być owiana tajemnicą. Kobiecość, myślę, taka właśnie jest.

Jakie trzeba mieć ciało do sesji sensualnej?

Swoje ciało. Po prostu. Swoje ciało, takie jakie jest. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, żadnych wymogów. Nikt na wejściu, a z pewnością nie ja, nie stoi i nie czeka z wagą, nie będzie mierzył. Nie o to tu chodzi, aczkolwiek często kobiety tak do tego podchodzą.

To jest dla Ciebie. Ty masz się czuć piękna. Seksowna. Masz się czuć dobrze na zdjęciu, a to co ja się staram zrobić, to o to zadbać. W trakcie takiej sesji dobry fotograf o Ciebie dba.

Dla mnie to zaszczyt, jeżeli ktoś właśnie mi jest w stanie zaufać. Jest gotów pozować, stać się moją muzą. Tak, muzą! Nie śmiej się! Ja tak do tego podchodzę. Jeżeli ktoś chce spróbować się przede mną otworzyć.

Warsztaty z Tomaszem Zienkiewiczem

Na warsztatach z Tomaszem Zienkiewiczem, który jest jednym z najlepszych fotografów w Polsce w tej dziedzinie i wykonuje naprawdę piękne prace, nauczyłam się, co w takiej sesji jest najważniejsze. Na co zwrócić szczególną uwagę. Wszystko spisywałam w notatniku, niemalże jak w szkole, wychwytując porady na przyszłość. Szalenie mi zależy, aby wiedzę tę wcielać w życie. Aby jak najlepiej uchwycać emocje. Jak najlepiej uchwycić Ciebie.

jeżeli chcesz taką sesję…

Napisz do mnie. Na mail albo na instagramie. Powiem Ci jak się przygotować. Na chwilę obecną taką sesję wykonujemy u Ciebie w domu, w bezpiecznej przestrzeni, bądź gdzieś w plenerze, jak jest ciepło (przykładowo nad morzem, na plaży – znam takie miejsca, gdzie nie zaglądają). A kiedyś, jak już będę szaloną fotografką, to spotkamy się u mnie w studio!

kontakt do mnie

mail: angelinakreft@gmail.com
instagram: www.instagram.com/angiephotostory

social media / info

modelka: Julia Jaworska
studio: foto-team.pl
prowadzący warsztaty: Tomasz Zienkiewicz
autor i edycja zdjęć: Angie, czyli ja

poprzednia sensualna sesja – zapraszam tutaj

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *